Aksident trafiku në Skenderaj

Policia e Kosovës ka njoftuar për një aksident komunikacioni në Skenderaj.

Sipas policisë i dyshuari mashkull duke drejtuar automjetin e tij, nga pakujdesia gjatë ngasjes ka dalë jashtë rrugës.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar ngasësi dhe dy pasagjerë meshkuj, të cilët pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar./DrenicaPress

LEXO EDHE: Rrahje në Drenas, ka të lënduar

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com