vidç polici në podujevë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash tek rruga “Bill Kintoni” në Prishtinë.

Një lexues i ka dërguar Gazetës Express një fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet autoambulanca dhe Policia e Kosovës.

Ndërsa ende nuk është bërë e ditur se sa persona kanë mbetur të lënduar si dhe sa vetura janë përfshirë në këtë aksident.