Aksident trafiku në Mitrovicë, rrokulliset vetura – VIDEO

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Smrekonicë të Mitrovicës, ku një veturë është rrokullisur.

Siç raporton “Jepi Zë”, shoferi dhe një pasagjer kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit.

Ende nuk dihet shkaktari i aksidentit, mirëpo dyshohet se vetura ka rrëshqitur.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT