Aksident trafiku në Fushë Kosovë

Sonte rreth orës 19:00 një aksident trafiku ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku një makinë e tipit Passat me targa të Vranjës ka goditur një motokultivator.
“Dy persona të nacionalitetit serbë kanë mbetur të lënduar më rënd si rrjedhojë i aksidentit”, ka thënë zyrtari policor për Zeri.info.
Policia  ka bllokuar rrugën dhe si pasojë e kësaj janë krijuar kolona të gjata të makinave.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT