Aksident trafiku në fshatin Kçiç

 

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 17:00 në fshatin Kçiç të komunës së Mitrovicës. Janë përplasur dy automjete, njëra BMË me targa të Slovenisë, kurse një Opel Corsa me targa lokale 02.
Si pasojë e përplasjes automjeti i tipit BMË ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanalin e mbushur me ujë nga shirat.
Automjeti i ndihmës së shpejt ka transportuar të plagosurit në drejtim të spitalit të Mitrovicës.
- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com