Aksident trafiku në Dobroshevc të Drenasit

 

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në fshatin Dobroshevc (Dritan).

Sipas dëshimtarëve okular pran shkollës së fshatit janë përplasur dy kombi bus dhe si pasojë e kësaj ka pasur shumë të lënduar, të cilët janë nisur për tretman mjekësor drejt QKUK-së në Prishtinë.

Portali DrenicaPress sa po të marrë informacione për gjendjen e të lënduarve do t’ju informojë më gjerësishtë./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT