Aksident me të lënduar në Skenderaj (Foto)

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Morinë të komunës së Skenderajt.

Sipas lexuesve një veturë ka dal nga rruga dhe ka rënë në greminë.

Sipas tyre nga aksidenti kanë mbetur të lënduar lehtë katër persona që gjendeshin në makinë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT