Aksident në Skenderajt, 2 persona bëhen për spital

Një aksident komunikacioni në Llaushë të Skenderajt ka përfunduar me dy persona të lënduar, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.

Mësohet se deri të aksidenti erdhi pasi njëri nga drejtuesit e automjetin e tij nga pakujdesia ka goditur automjetin e viktimës mashkull kosovar.

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore pësojnë dy vozitësit dhe dy pasagjerët meshkuj kosovar dhe të njëjtit janë dërguar në Spital. /DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT