Aksident në Skenderaj, lëndohet një femër dhe një mashkull

Një aksident mes dy veturave në qytetin e Skenderajt ka rezultuar me dy persona të lënduar.

Policia e Kosovës kanë konfirmuar përmes raportit zyrtar se pos dëmve materialem të lënduar janë edhe një femër dhe një mashkull të komunitetit kosovar.

Mësohet se të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor. /DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT