Aksident në rrugën Skenderaj – Drenas, një person ikën më veturë nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës ka njoftuar për një aksident komunikacioni në rrugën Skenderaj – Drenas.

Në njoftim thuhet:

Raportohet për një aksident trafiku në mes të dy automjeteve, i dyshuari duke drejtuar automjetin në mënyrë të pakujdesshme e godet automjetin tjetër dhe largohet nga vendi i ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar, rasti duke u hetuar. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT