Aksident në Nedakofc të Vushtrrisë

 .

.

Ka ndodhur një aksident në hyrje të Vushtrrisë, më saktësisht në fshatin Nedakofc. Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm nga ky aksident ka pasur dëme materiale. Nërkaq Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin si ka ndodhur aksidenti ./drenicapress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT