Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Gjilan.

Në bazë të fotografive shihet se si një veturë është rrokullisur.

Policia dhe autoambulanca kanë dalë në vendin e ngjarjes. Ende nuk dihet për numrin e të lënduarve.

Gazeta Blic do t’ju mbajë të informuar lidhur me rastin…

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT