Aksident në autostradën Prishtinë-Pejë, dyshohet për të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Pejë, mesditën e sotme, raporton Gazeta Express

Aksidenti ka ndodhur në mes të një veture dhe një motoçiklete, ndërkaq sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes, dyshohet për persona të lënduar.

Express do të ju mbajë të informuar

- Advertisement -

MË TË FUNDIT