Aksident mes veturës së policisë dhe kamionit (FOTO)

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Gjakovës, ku është përfshirë vetura e policisë dhe një kamion-mikser.

Siç shihet edhe në fotografi, vetura e policisë është përplasur me kamionin-mikser, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com