Aksident mes dy veturave dhe një kamionete në Vranidoll të Prishtinës, krijohen kolona

Kolonat e gjata janë krijuar në Vranidoll të Prishtinës, për shkak të një aksidenti të ndodhur në mes të dy veturave dhe një kamionete.

Audio dhe një Golf 6 kanë qenë të përfshirë në këtë aksident.

Dëme janë shkaktuar në vetura ndërsa në vend të ngjarjes kanë dal edhe njësitet policore.