Aksident me tre të plagosur, një në gjendje të rëndë

Dy automjete janë përplasur në superstradën Shkodër-Lezhë ku di pasojë tre persona janë plagosur. Mes tyre, një prej të plagosurve mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.
NOA.al mëson se ngjarja ka ndodhur në afërsi të portit të Shëngjinit, ku një automjet tip Ford me targa AA 585 AY është përplasur me automjetin tip Fiat me targa AA 411 FM. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të saj.

Të plagosurit janë transportuar për në spital, ku edhe po marrin ndihmën mjekësore.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT