Aksident me katër persona të lënduar në Pejë

Katër persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në orën 15:00, në afërsi të kampusit të Universitetit “Haxhi Zeka”.

Të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Driton Rugova.

“Në aksidentin në Pejë lëndime trupore kanë pësuar katër persona dhe janë jashtë rrezikut për jetë”.

Deri më tani shkaqet e aksidentit nuk dihen.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT