Aksident komunikacioni në Skenderaj, viktima pëson lëndime trupore

Në rrugën “28 Nëntori” ka ndodhur një aksident komunkacioni. Në këtë aksident janë përfshirë dy makina të tipit Opel Kadet dhe Mercedes. Sipas Policisë së Kosovës aksidenti ka ndodhur  si pasoj e shpejtësisë së madhe  dhe pakujdesisë së shoferit që ngaste makinën Opel Kadet, ku më pas ka goditur makinën Marcedes dhe në këtë mënyrë viktima ka marrë lndime trupore.  Nga lëndimet e marra viktimës i është dhënë ndihma mjekësore dhe aktualisht gjindet jashët rrezikut për jetë./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT