Aksident komunikacioni në Skenderaj, i lënduari niset për tretman mjekësor

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në Skenderaj, më konkretisht në rrugën Azem Bejta, ku  një automjet transportues (kamion) dhe një veturë janë përfshirë në aksident trafiku në mes veti, shkruan Drenica Press.

Sipas Policisë së Kosovës si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar një mashkull kosovar, pasagjer në automjetin transportues. I lënduari është dërguar në tretman mjekësorë./DRENICA PRESS/

Policia e Kosovës thotë se: Një automjet transportues (kamion) dhe një veturë janë përfshirë në aksident trafiku në mes veti. Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar një mashkull kosovar, pasagjer në automjetin transportues. I lënduari është dërguar në tretman mjekësorë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT