Aksident komunikacioni në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë, përplasen dy kamiona, shoferi në gjendje të rëndë

Një  aksident komunikacioni sapo ka ndadhur në  magjistralen Mitrovicë -Skenderaj.

Gazeta Online Drenicapress merr vesh se aksidenti ka ndodhur në fshatin Koprivë, te burimi i ujit të  njelmtë.

Janë  aksidentuar dy kamiona, më i lënduari ka mbetur shoferi i kamionit, i cili i gjakosur është marr nga mjekët dhe është nisur për në Spitalin e Mitrovicës.

Aksidenti ka shkaktuar kolonë të gjatë të automjeteve dhe policia është në vendin e ngjarjes./Drenicapress.info

- Advertisement -

MË TË FUNDIT