Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit.

5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar rreth këtij rasti.