Aksident i tmerrshëm në Skenderaj, pesë persona të lënduar rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit.

5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar rreth këtij rasti.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT