Aksident i rëndë në Malishevë |Pamje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të Malishevës.

Një furgon dhe një kamion janë përplasur duke shkaktuar dëme të mëdha.

Sipas fotografive të dërguara nga lexues të Indeksonline, shihet se vetura dhe kamioni kanë pësuar dëme të mëdha.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT