Aksident i rëndë në Llapushnik të Drenasit IVideo

vidç polici në podujevë

Një tjetër aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugët e Kosovës. Kësaj radhe në Llapushnik të Drenasit. Nga pamjet e siguruara nga “Indeksonline”, shihet se një veturë “Pick Up”, është aksidentuar rëndë.

Nga ky aksident raportohet edhe për të lënduar.

Poashtu në vend të ngjarjes shihet edhe ndihma e shpejtë dhe Policia e Kosovës.

Nuk dihen ende arsyet që çuan në shkaktimin e këtij aksidenti.