Aksident i rëndë në Klinë – përplasen autobusi me veturën

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të qytetit të Klinës, ku janë përplasur një autobus me një veturë.

Në vendngjarja kanë dalur ekipet e policisë, zjarrfikësve dhe të emergjencës.

Gazeta Blic do ju mbajë të informuar lidhur me këtë aksident.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT