Aksident i rëndë në Gjilan (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjilan.

Sipas raporteve të para, ka edhe persona të lënduar. Informacionet thonë se ndeshja ka ndodhur afër një vendmbanimi në Gjilan dhe se veturat ishin duke ikur nga Policia

- Advertisement -

MË TË FUNDIT