Aksident i rëndë në fshatin Broboniq, dy vozitësit e makinave dërgohen në QKUK

Në fshatin Broboniq, ka ndodhur aksident trafiku në mes tri veturave, përcjellë Drenica Press.

Si pasojë e këtij aksidenti lëndime trupore kanë pësuar dy vozitësit e dy veturave meshkuj kosovarë dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT