Aksident i rëndë në autostradë, FSK u jep ndihmën e parë!

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 10:00 në autostradën Ibrahim Rugova.

Aty janë përfshirë një kamion dhe dy automjete.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Bellanicë të Malishevës.

Një detaj që bie në sy ishte se si Ekipi i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK) u del në ndihmë të lënduarave.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT