Aksident i rëndë mes një kamioni dhe një veture (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Landovicë të Prizrenit

Sipas videos së dërguar nga një qytetar, shihet se në këtë aksident është përfshirë një kamion dhe një veturë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT