Aksident i rëndë komunikacioni në rrugën Prishtinë – Ferizaj (FOTO)

Sipas burimeve të portalit Drenica Press para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni në rrugën Prishtinë – Ferizaj.

Sipas informatave ka të lënduar, ndërkaq në vendin e ngjarjes ka dalë edhe ndihma e shpejtë dhe pjestar të Policisë së Kosovës./drenicapress/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT