Aksident i rëndë, humb jetën 18 vjeçari, plagosen 4 të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Lushnjë-Fier në vendin e quajtur Pushimi i shoferit.

Si pasojë e aksidentin ka humbur jetën një person dhe janë plagosur 4 të tjerë.

Viktima është 18 vjeçari Klodian Sharka nga fshati Hysgjokaj i Lushnjës.

Mësohet se 4 të rinjtë po udhëtonin me mjetin tip ‘Benz c320’ kur kanë dalë nga rruga. Sipas të dhënave të para katër të rinjtë janë të moshës nga 17 vjeç deri në 19 vjeç.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com