Aksident fatal në magjistralen Mitrovicë-Skenderaj

 

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë, saktësishtë në fashatin Broboniq.

Sipas informacioneve të Drenicapressit, si pasojë e aksidentit ka mbetur i vdekur një person dhe disa janë të lënduar.

Zëdhënsi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës ka konfirmuar për Drenicapress aksidentin.

“Për momentin mund të ju konfirmoj se tri vetura janë aksidentuar. Disa persona janë lënduar rëndë”, ka thënë Zahiti./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT