Agon Mehmeti gol për Malmon

Sulmuesi shqiptar, Agon Mehmeti, ka shënuar gol për skuadrën e tij Malmo në kuadër të Kupës së Suedisë.
Mehmeti ka shënuar golin e katërt dhe të fundit për fitoren e Malmos ndaj Joenkoepings Soedra me rezultat 4-0.
Me këtë fitore Malmo kryeson në grupin I me 9 pikë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT