Agjenti i Ronaldos flet për largimin e Ronaldos nga Reali

 

Zërat për një largim të Cristiano Ronaldos nga Reali janë në qendër të vëmendjes, dhe PSG po e pret me padurim transferimin e tij në Francë.

Por një largim të Ronaldos e ka mohuar agjenti i Tij, Jorge Mendez, i cili ka thënë se klienti i tij do ta përfundoj karrierën në “Santiago Bernabeu”.

“Cristiano do ta përfundoj karrierën te Reali”, ka thënë Mendez për Canal Plus./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT