Afërdita bëhet edhe njëherë nuse, kaq bukur po i rri fustani i nusërisë

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAinfo.

Sidomos në këtë sezon ajo ka qenë tejet e angazhuar me festa të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të bardh dhe po duket tejet bukur.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT