‘Adnan çaji’ ka një mesazh për ata që po duan t’i thyejnë rekordin dhe nuset që martohen në Vushtrri

Adnan Ademi, apo siç njihet me nofkën ‘Adnan çaji’, më shumë se tre vite është personi i cili në Kosovës pi më shumti çaja në ditë, shkruan Gazeta Metro.

Adnani pasion e ka çajin e zi apo siç njihet ndryshe ‘çaji i rusit’, thotë se nuk i pranon askujt për këtë dhe së shpejti do të hy në librin Genis.

“Për këtë punë jam baba i çajit”, ka thënë në një intervistë për n’Kosovë Show.
“Pse po del ja e sfidoj ja pi ma shumë se aj, pse mundohen mem asi, për çka janë dal e dimë na tonë, “, ka thënë ai./gazetametro.net

- Advertisement -

MË TË FUNDIT