Adidas ia bënë këto të mbathura Messit për El Clasico (Foto)

Gjiganti i veshëmbathjeve sportive, Adidas i ka bërë këpucë të veçanta sportive Lionel Messit. Pikërisht në El Clasico Messi do ti provoi për herë të parë këto të mbathura të cilat janë mjaft të përshtatshme.

Të mbathurat e reja janë mjaft të lehta dhe se janë të destinuara vetëm për këmbën e Messit pasi që janë të maturat të gjitha masat e këmbëve të “magjistarit”. /Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT