Adelina Tahiri për ‘msysh’, ekspozon trupin nga pishina!

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri njihet si një personazh mjaft i dashur dhe atraktiv për publikun.

Ajo përpos muzikës, vëmendje të madhe nga mediat rozë mori vazhdimisht edhe për shkak të jetës së saj private, shkruan Indeksonline.

Adelina tanimë është nënë e një djali dhe nuk është mjaft aktive në skenën muzikore.

Por me paraqitjet e saj ajo vazhdon të marrë vëmendje, sikur që ka bërë në imazhin e fundit ku ka pozuar nga pishina e ku duket në formë mjaft të mirë.

“Msyshi i keq osht”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë ku ka ekspozuar linjat trupore.

View this post on Instagram

🧿 msyshi i keq osht! 😉🧿

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

- Advertisement -

MË TË FUNDIT