Adelina Ismaili elektrizon sallën në tubimin e LDK-së në Prizren

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur tubimin e radhës në qytetin e Prizrenit, shkruan GazetaBlic.

Të shumtë ishin njerëzit që kishin ardhur për të mbështetur LDK-në, dhe Vjosa Osmanin për kryeministre të Kosovës.

Por, ishte performanca e Adelina Ismailit ajo e cila elektrizoi sallën ku po mbahej tubimi.

“Ushtrinë time” ishte kënga të cilën ajo zgjodhi ta këndoj para njerëzve të LDK-së, ndërsa në fund nuk mungoi edhe urimi i saj për Vjosa Osmanin.

“Vjosë, besoj në ty, sot e nesër e përgjithmonë. Urime fitorja”, ishin fjalët e Adelina Ismailit./GazetaBlic

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com