Abidal e dinë rezultatin e finales!

 

Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Eric Abidal, e “dinë” saktësishtë rezultatin e finales së Ligës së Kampionëve në mes të Juves dhe Barçes.

Sipas ish-futbollistit francez, Barca e fiton këtë takim me rezultat 3-1 me dy golat e Messit dhe Pique, kurse për Juven shënon Carlos Tevez./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT