Abdixhiku me bashkëshorten rezultojnë pozitivë me Covid-19, ja gjendja e tyre!

Ish-ministri i Qeverisë së Kurtit, Lumir Abdixhiku ka rezultuar pozitivë me Covid-19.
Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook.

“Sot unë dhe Albina jemi testuar dhe kemi dalë pozitivë. Ndjehemi mirë dhe nuk kemi ndonjë simptomë.

Jemi vetizoluar dhe po i përcjellim e zbatojmë rekomandimet e institucioneve. Kujdesi i tyre është i jashtëzakonshëm”, ka shkruar ai.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT