AAK argat i Kadri Veselit

Ka filluar ‘lufta’ mes dy partnerëve të koalicionit AAK dhe Vetëvendosje të cilat tashmë i kanë shpeshtuar kritikat dhe akuzat ndaj njëra-tjetrës. Zëdhënësi i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi e ka quajtur AAK-në argat të Kadri Veselit.

LEXO EDHE: Ramadani pyet nëse “Molotovi” dhe djegia e veturave u ndal ngase Vetëvendosje mbeti e vetmuar

Më poshtë gjeni postimin e plotë;

Para pak kohësh, Kadri Veseli e fitoi edhe një argat, AAK-në. Kurse sot, prokuroria e kapur nga Kadri Veseli e fitoi edhe një dëshmitar të rrejshëm për përndjekjen politike të VETËVENDOSJE!-s, Burim Ramadanin.

Ky i fundit – me një gjuhë saktësisht të njëjtë me atë të Qeverisë para një muaji – sot e paska akuzu me të pavërteta VETËVENDOSJE!-n për djegie makinash.

Ky nuk është më flirtim me pushtetin.

Ky është bashkëpunim me pushtetin e kriminalizuar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT