“A t’mungoj” – publikohet e plotë kënga që u bë hit në TikTok (VIDEO)

“A t’mungoj”, kënga që u bë hit i madh në TikTok, është publikuar e plotë.

Djemtë, Flamuri dhe Ilir, e sollën projektin muzikor bashkë me videoklip dhe deri në këto momente kanë arritur më shumë se 100 mijë shikime në YouTube, njofton Klankosova.tv.

Tekstin e ka shkruar Shpëtim Reçica, muzikën e ka punuar Kushtrim Kelani ndërsa orkestrimin e ka bërë Blerim Haziri.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT