A të kanë ngacmuar studentët? deputetja e PDK-së rrëfen eksperiencën si pedagoge

Eliza Hoxha ka qenë e ftuar sot për të folur për jetën e saj private dhe atë profesionale në emisionin “E Diell”!

Hoxha tashmë deputete nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) është pyetur nëse e ka ngacmuar ndonjë nga studentët, e cila është përgjigjur se po.

“Po, më kanë ngacmuar”, ka thënë ajo.

E kemi fjalën për ngacmime të tipit “A do pimë një kafe”, të cilave Eliza iu përgjigjet me mjaft sportivitet.

Ajo shprehet se herë pas herë pi kafe dhe me studentët në kohë të lirë, por jo pas orës 22:00 të darkës.

Këtë pjesë mund ta shikoni dhe dëgjoni në videon e mëposhtme nga ora 02:32 minuta e 20 sekonda:

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com