A po largohet Ramos? Reali 21 milon funte për mbrojtësin e Arsenalit

Sergio Ramos ende nuk e ka definuar të ardhmen e tij dhe si duket drejtuesit madrilen nuk po rrinë duarkryq.

Sipas Mirror Real Madridi i ka vënë syrin transferimit të mbrojtësit të Arsenalit, Laurent Koscienly.

Për mbrojtësin francez, Reali është i gatshëm të shpenzoj 21 milion funte.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT