A po kultivohen bimë narkotike në Drenas ?

Policia e Kosovës ka bërë sekuestrimin e një trualli prej 5 ari, ku janë marrë dhe larguar 97 bimë që dyshohet se janë bimë narkotike.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti antidrogë ku në një truall  janë marre-larguar bime  që dyshohet të jenë narkotike, pasi ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se ne pyll ka hasur ne bimë te dyshuara narkotike, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT