A ju kujtohet “Bekiri”? Kaq ndryshe duket sot

Aktori tani është afër të 50-tave Seriali i njohur turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë.

Pjesë e këtij seriali ishin aktorë të ndryshëm, të cilët përveç personazheve kryesore që u bënë të njohur, shikuesit e këtij seriali i njohën edhe aktorët tjerë me rolet e tyre si pozitive ashtu edhe negative, shkruan rtv21.tv

Mehmet Polat, aktori i cili në serial i dha jetë rolit të “Bekirit” u bë i njohur për rolin e tij negativ që kishte. Nëse e mbani në mend “Bekiri” ishte udhëheqësi i bandës famëkeqe të Sefa Kerevangjollit, armikut të përbetuar të kryepersonazhit Mehmet Kosovarit.

Aktori tani është afër të 50-tave, pra ai ka 49 vjet dhe ka pësuar ndryshime të shumta. Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotografi të aktorit nga perditshmëria e tij. Aktori karrierën e tij si aktor e vazhdoi edhe pas këtij seriali.

Por, aktori 48 vjeçar ka edhe një profesion tjetër jashtë botës së akrtimit, tani aktori është edhe fotograf.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com