A ishte e kurdisur kjo ndeshje në kampionatin shqiptar?

Ndeshja në mes të Tërbunit dhe Bylisit në kampionatin shqiptar, ka ngjallur shumë dyshime për trukim.

Ndeshja përfundoi me fitoren e vendasve, në një takim ku mbrojtja mysafire ishte shumë pak e interesuar për të ndalur aksionet e vendasve.

Për Bylisin luajnë edhe dy kosovarët Kushtrim Mushica dhe Ahmet Haliti.

Ende nuk ka reagimi nga organet zyrtare, por akuzat për këtë takim të kurdisur janë të shumta./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT