A është ndarë nga e dashura Edon Zhegrova? Përgjigjet e dashura e tij

Edon Zhegrova vazhdon të përflitet më shumë për jetën e tij private se sa për lojën e tij në fushën e blertë

E ka disa muaj që për Edonin thuhet se është në lodhje me një modele që quhet Elsa.

E derisa Edoni nuk ka postuar foto bashkë me të dashurën e tij, kjo e fundit e bën vazhdimisht.

Elsa është ajo që vazhdimisht poston foto me momente intime me Edonin.

E derisa në InstaStory ajo luajti lojën pyetje dhe përgjigje, një fansa i bëri asaj një pyetje pikërisht për Edonin.

“A je nda prej Edonit se që sa të kam pyet, kurrë nuk mu ke përgjigj?”, është pyetja e një fansi të Elsas.

“Jooo be se shum keni qef”, është përgjigjur ajo. /GazetaExpress/

 

LEXO EDHE: “Messi i ri” – Edon Zhegrova i tmerron mbrojtësit e Stuttgartit

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com