A është ky Rashica i ri që e gjen Lala në Kosovë?

Menaxheri Altin Lala ka “peshkuar” sërish në futbollin kosovar.

Trajneri Ardian Llumnica ka bërë të ditur se Lala ka arritur marrëveshje me talentin e Prishtinës, Armend Gashin.

Ai do të udhëtojë drejt Gjermanisë, ku Lala do t’ia mundësojë provat.

“Armend GASHI ,pas dy ditesh udheton per Gjermani.

Jo rastesisht menagjeri i famshem A.LALA e ka blinduar duke i ofruar opsione qe rrallë kujt i behen, te testohet per 5 javë ne Bundesligen Gjermane por edhe me mundesi tjera .

Sulmuesi Prishtinas ka prepotenca te mira dhe talenti e karakteri i tij jane premtues dhe i “evidentushem” sepse ka kaluar edhe ne filtrat e Reprezentacionit .

Per 18 vjeqarin mund te flisni neser, madje edhe mund te pyesni se ku qenë, sikurse per te tjeret”, shkroi Llumnica. /Gazeta Olle/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT