A është kjo gruaja më me fat në botë? Shtylla elektrike e shpëton nga vdekja e sigurt (Foto/Video)

Një moment dramatik është filmuar nga kamerat e sigurisë të instaluar në shtyllat elektrike, ku shihet momentin kur një veturë e tipit BMW humb kontrollin dhe fillon të rrokulliset me shpejtësi të madhe në drejtim të një gruaje e cila po qëndronte e hutuar në trotuar.

Falë një shtylle elektrike e cila ishte e vendosur vetëm disa metra larg, gruaja më me fat i ka shpëtuar vdekjes së sigurt, transmeton Telegrafi.

E gjithë kjo ngjarje e tmerrshme është filmuar në qytetin Vladiavkaz në pjesën jugperëndimore të Rusisë.

Shikoni momentin kur qytetarët rrezikojnë jetën, për ta shpëtuar gruan që kishte ngecur në veturën e përfshirë nga flaka (Foto/Video)

Derisa vetura BMW 525 po tentonte të bënte një kthesë derisa po lëvizte me shpejtësi të madhe, shoferi humb kontrollin dhe duke u rrokullisur përfundon duke u përplasur në një shtyllë elektrike.

Ndërsa gruaja e shokuar duke parë se po e pret më e keqja, shtanget në trotuar por që fatmirësisht shpëton pa as më të voglin lëndim. /Telegrafi/

2

3

- Advertisement -

MË TË FUNDIT